درباره ما
  هانیلی قصه تلاش زنبورداران صادق و متعهدی است که در تلاش اند تا عسل واقعا طبیعی تولید کنند. من محمد خاهانی به همراه تیم کوچک هانیلی در تلاشیم تا سازوکاری ایجاد کند تا مشتریان مطمئن شوند که عسلی که خریداری می کنند واقعا طبیعی است. این سازوکار از طریق آزمایش عسل زنبورداران در آزمایشگاه های معتبر و بازدید از محل کندوها و پرس و جوهای محلی به یک امتیاز منجر می شود که تضمین می کند عسل تولیدی یک زنبوردار واقعا طبیعی است.

تیم هانیلی

تیم هانیلی می داند که زنبورداری حرفه ای پر زحمت است و در عین حال با توجه به مشکلات متعددی که در محیط زیست امروزه جهان در حال رخ دادن است جمعیت زنبور عسل با مشکل بزرگی مواجه شده است. اگر جمعیت زنبورهای عسل کاهش بیاید و یا از بین بروند یک بحران زیست محیطی دامن گیر طبیعت خواهد شد. ما در هانیلی قصد داریم که واسطه های بازار عسل را از طریق اتصال زنبوردارن به خریداران عسل طبیعی، حذف کنیم تا زنبوردارن زحمت کش و صادق عسل خود را به قیمت واقعی تر بفروشند. این کار کمک خواهد کرد که زنبوردار تمایل به تولید عسل بیشتری داشته باشد و هم زندگی بهتری برای خود بسازند و هم به افزایش جمعیت زنبور عسل کمک کرده باشد.

هانیلی زنبورداران را با دقت و وسواس انتخاب می کند و در عین حالی که به فکر مشتریانش است دغدغه اساسی دیگری دارد و آن آموزش و نفع اقتصادی بیشتر زنبورداران با حذف واسطه های بازار عسل است.

هانیلی رو بیشتر بشناسید

مصاحبه با روزنامه دنیای اقتصاد

مصاحبه با رسانه اوکوموتیو