تاروردی ربیعی
تاروردی ربیعی

تاروردی ربیعی

79
  • خلخال, اردبیل, ایران
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.
یک کیلو: 110,000 تومان

عسل طبیعی خلخال

تاروردی ربیعی متولد سال ۱۳۴۳ در شهر خلخال است و دیپلم اتومکانیک دارد. او از سال ۱۳۸۸ زنبورداری رو شروع کرده و این حرفه را از دوستانشان فرا گرفته است. در کنار آموخته‌های تجربی از دیگران، او مدرک پرورش زنبور عسل را نیز از جهاد کشاورزی دریافت کرده است.آقای تاروردی بازنشسته شرکت نئوپان است و هم اکنون به کار کشاورزی و زنبورداری مشغول است.

عسل طبیعی خلخال خالص

او ۷۵ کندوی عسل مدرن دارد که به طور میانگین از هر کدامشان ۱۵ الی ۲۰ کیلو عسل برداشت می‌کند. در کنار عسل، او بره موم و گرده هم تولید می‌کند.
محل اصلی زنبورستان آقای ربیعی روستای گورانسراب است ولی در برخی مواقع از سال او زنبورستان خود را به گیلان هم کوچ می دهد. مشتریان اصلی آقای ربیعی معمولا کسانی هستند که از او عسل نمونه خریداری می‌کنند و پس از آزمایش و اطمینان از طبیعی بودن عسل،  تبدیل به مشتری دائمیش می‌شوند.آقای ربیعی معتقد است وجه تمایز اصلی عسل او با دیگران قرار گرفتن زنبورستانش در منطقه‌ای بکر است که گل‌های بسیار متنوع و متفاوتی را دارد. گیاهان‌ این منطقه شامل ماهور، گون، چاه کوهی، کاکوتی، بیدمشک، بومادران و آویشن هستند.

 

 

عسل اصل طبیعی خلخال خرید عسل طبیعی خلخال فروش عسل طبیعی خلخال کندوی عسل طبیعی خلخال عسل طبیعی منطقه خلخال عسل طبیعی خلخال اردبیل

تماس با هانیلی برای خرید عسل طبیعی 09027817171 رد کردن