رضا شفاعت
رضا شفاعت

رضا شفاعت

  یک کیلو: 240,000 تومان فروشنده : رضا شفاعت


  ساکارز: 1.05

  برداشت تابستان 1400

  رضا شفاعت قراملکی متولد تبریز است و 32 سال دارد

  رضا یکی از زنبوردارهایی است که تحصیلات تخصصی خود را در رشته زنبورداری گذرانده است و لیسانس زنبورداری و فوق دیپلم علوم دامی دارد.

  رضا شفاعت زنبورداری را از سال 1385 شروع کرده است و 13 سال سابقه زنبورداری دارد.

  زنبوردار ایران تولید کننده عسل

  رضا زنبورداری را از برادرش آموخته و بعد از تحصیلات در دانشگاه هم به طور حرفه ای تر این شغل را دنبال کرده و هم اکنون شغل اصلی وی محسوب می شود.

  رضا 140 کندوی زنبور عسل دارد و همه آن ها از کندوهای مدرن هستند و هر ساله به طور متوسط اگر آب و هوا و شرایط طبیعت خوب باشد حدود 8 کیلو عسل از هر کندو برداشت می کنند.

  منطقه اصلی زنبورستان آقای قراملکی در حاشیه تبریز است و در مواقعی که نیاز به کوچ دادن زنبورها باشد آن ها را در مناطق بکری مانند اسپراخون و یا مناطق جنوبی کشور در حوالی بوشهر نگه داری می کنند.

  در این مناطق گل هایی مانند آویشن، گون، سیر قویروغی، یونجه و ریحان و بادرنجبویه و کلزا جز گیاهان اصلی هستند که می رویند و عسل تولیدی آقای شفاعت بیشتر از این گیاهان تغذیه می شود.

  گیاهان زنبورعسل شهد زا

  آقای رضا شفاعت علاوه بر تولید عسل ؛ گرده گل و ژل رویال و بره موم هم تولید می کنند.

  تولید گزده گل

  رضا یک مغازه شیرسرا هم در محله خودشان دارد و عسل تولیدی خودش را بیشتر از طریق مغازه به فروش می رساند و بیشتر مشتریانش هم دوستان و مشتریان قدیمی هستند که سال هاست وی را میشناسند.

  برای کنترل بیماری ها از داروی هایوکلین و اسید فرمیک استفاده می کنند که هیچ اثری روی عسل و موم عسل ندارند و داروی ارگانیک هستند.

  خرید عسل تبریز

  از آنجایی که مشتری های قدیمی رضا به کیفیت عسل های تولیدی وی اطمینان دارند و همیشه از وی خرید می کنند طبیعی بودن عسل برای وی بسیار مهم است و هیچگاه به سمت تولید عسل های شکری نرفته است چرا که باور دارد اینکار موجب کاهش اعتماد مشتریان خواهد شد.