دکتر حیدر پذیر
دکتر حیدر پذیر

دکتر حیدر پذیر

99
نمره 4.00 از 5
نیم کیلو: 50,000 تومان

عسل طبیعی کازرون

دکتر حیدر پذیر متولد سال 1347 در شهر کازرون در استان فارس هستند و دکترای افتخاری خود را از دانشگاه می کی موتوی ژاپن دریافت کرده  اند.

آقای پذیر زنبورداری را از سال از سال 1360 به صورت حرفه ای شروع کرده اند و از آنجایی که زنبورداری شغل آبا و اجدادی خانواده پذیر بوده این حرفه را از پدر خود آموخته اند.

با این حال علاوه بر آموخته های تجربی در دوره های تخصصی پرورش ملکه و تولید ژل رویال هم شرکت کرده اند.

تلاش فراوان دکتر حیدر پذیر باعث شده است تا کنون بارها به عنوان زنبوردار نمونه شهرستان کازرون و چندین بار به عنوان زنبوردار نمونه استان فارس و یک بار هم به عنوان زنبوردار نمونه کشوری انتخاب شوند.

زنبوردار نمونه حیدر پذیر

مدارک زنبورداری

آقای پذیر 1200 کندو دارد و به طور معمول هر سال از هر کندو 25 کیلو عسل طبیعی برداشت می کند.

آقای پذیر در محدوه جغرافیایی گسترده ای زنبورداری می کنند ولی به طور معمول و اکثرا در تابستان منطقه همدان و در زمستان منطقه کازرون یا جنوب یا جنوب کشور را انتخاب می کنند و در بهار معمولا به مناطقی در استان خوزستان و یا لرستان کوچ می کنیم.

زنبورداری عسل طبیعی

در منطقه همدان گل های غالب گل گشنیز و آویشن و در منطقه فارس گل کنار و یا سدر و در منطقه خوزستان گل های کلزا هستند.

دکتر حیدر پذیر علاوه بر عسل محصولات دیگری مانند ژل رویال و گرده گل و زهر زنبور عسل که کاربرد دارویی دارد نیز تولید می کنند.

آقای پذیر خودشان یک فروشگاه هم دارند که محصولات خودشان را به صورت خرده به فروش می رسانند وگاها به صورت عمده محصولات خود را به شهرهای تهران و اصفهان و مشهد ارسال می کنند.

آقای پذیر برای کنترل بیماری های زنبور از داروهایی استفاده می کنند که کاملا ارگانیک باشند و اطمینان داشته باشند که اثر بدی روی زنبورعسل و مهمتر از آن روی محصولات تولید نداشته باشد.

 

تماس با هانیلی برای خرید عسل طبیعی 09027817171 رد کردن