حسین محمودی
حسین محمودی

حسین محمودی

89
 • کردستان, ایران
 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.

  محصولی از این فروشنده یافت نشد!

  حسین محمودی متولد سال 1354 و کارمند اداره آب است و زنبورداری را به عنوان شغل دوم خودش انتخاب کرده است. حسین آقا متولد روستای اسپیران از توابع شهر تبریز است. آقای محمودی مدرک تحصیلی فوق دیپلم برق صنعتی دارد و امسال به امید خدا بازنشست خواهد شد و تصمیم دارد که بعد از بازنشستگی فعالیت زنبورداری خود را گسترش دهد و کندوهایش را بیشتر کند.

  سابقه زنبورداری آقای محمودی حدود 10 سال است و زنبورداری رو از یکی از دوستان خودش یاد گرفته است. حدود 10 سال پیش یکی از دوستانشان کندوهای خودش را به باغ حسین آقا میاورد و همین اتفاق باعث علاقه مندی او به زنبورداری می شود و کم کم کار زنبورداری را با 10 کندو شروع می کند و در حال حاضر 140 کندو دارند و دو سال به عنوان زنبوردار نمونه در منطقه خودشان انتخاب شده اند.

  آقای محمودی مناطق مختلف طبیعی را برای کار زنبورداری امتحان کرده است و بیشترین نتیجه را از مناطق کوهستانی گرفته و معتقد است که مناطق کوهستانی باعث تقویت زنبورها می شود و کیفیت عسل بسیار بالاتری دارد. در حال حاضر کندوهای خودشان را در منطقه ….. کردستان مستقر کرده اند. در این منطقه گل های غالب شامل ……… هستند.

  در سال های مختلف میزان برداشت عسل آقای محمودی فرق می کند ولی به طور متوسط 6 کیلو از هر کندو برداشت عسل دارند.

  حسین محمودی علاوه بر اینکه خودش زنبورداری می کند خواهرزاده خودش را هم به کار زنبورداری وارد کرده و با کمک هم مشغول زنبوداری هستند.

  علاوه بر یادگیری به صورت تجربی شرکت در دوره های رسمی جهاد کشاورزی هم کمک زیادی به افزایش مهارت های زنبورداری وی کرده است.

  مشتریان عسل حسین آقا بیشتر همکاران و دوستان و آشنایانی هستند که طی سالیان به مرور و با ایجاد اعتماد تدریجی مشتری ثابت عسل وی شده اند.

  حسین آقا علاوه بر اینکه به زنبورداری به عنوان یک منبع درآمد نگاه می کند معتقد است که دعای خیری که مشتری راضی بعد از مصرف عسل طبیعی و درمانی برای زنبوردار می کند با ارزش تر است و همیشه به دنبال همین دعای خیر است و در همین مدت فعالیت خودش هم تجربه های زیادی از رضایت مشتریانی داشته است که نتایج درمانی خوبی از مصرف عسل های وی داشته اند.

  یکی از فعالیت های اصلی آقای محمودی در حوزه ورزش یوگاست و به ورزشکاران زیادی عسل های تولیدی خود را ارائه می دهند مشتریان ثابتی دارد.

  با توجه به کیفیت بالای عسل های آقای محمودی گروهی از بیماران ام اس هم از مشتریان وی هستند و برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود از عسل های وی مصرف می کنند.

  در