بلال زارع
بلال زارع

بلال زارع

98
نمره 5.00 از 5
نیم کیلو: 37,000 تومان

عسل طبیعی ورزقان

آقای بلال زارع از جوان ترین زنبورداران هانیلی هستند. آقای زارع متولد 1370 اند و فوق لیسانس تغذیه دام از دانشگاه تبریز دارند. به واسطه تحصلات مرتبط در حوزه علوم دامی با راهنمایی و نظارت دکترجانمحمدی از اساتید گروه علوم دامی دانشگاه تبریز   از سال 1389 فعالیت زنبورداری رو در یکی از روستاهای شهرستان ورزقان در استان آذربایجان شرقی شروع کرده اند. آقای زارع بنا به توصیه دکتر جانمحمدی حساسیت زیادی بر روی تولید عسل با کیفیت برای به دست آوردن اعتماد مشتری دارند.

آقای زارع در حال حاضر تعداد 120 کلنی زنبور عسل از نژاد قفقازی در شهرستان ورزقان موجود دارند و هدفشان جلب رضایت مشتری و تولید عسل بکر و طبیعی و فاقد هر گونه دارو یا پسماند مواد شیمیایی است.

برداشت سالانه عسل آقای زارع یک بار در مرداد ماه انجام می گردد و متوسط مقدار تولید برای هر کلنی 7 کیلو گرم می باشد.

داروهای مورد استفاده آقای زارع جهت جلوگیری از کنه واروا، اسید فرمیک و اگزالیک است که جزء داروهای طبیعی و بدون پسماند شیمیایی در داخل عسل هستند.

منطقه ورزقان جزء مناطق بکر و طبیعی از نظر محیط زیست و همچنین به علت غنی بودن از گیاهان دارویی خودرو (40 نوع گیاه دارویی) در کوه های اطراف آن، عسل این منطقه یکی از بهترین عسل های منطقه آذربایجان است.

آقای زارع به واسطه فعالیت حرفه ای و آکادمیک مشتریان زیادی از بین اساتید دانشگاه دارند به طوری که مشتری دائمی هستند و هر ساله عسل خود را از آقای زارع تهیه می کنند.

تماس با هانیلی برای خرید عسل طبیعی 09027817171 رد کردن