بلال زارع
بلال زارع

بلال زارع

86
  تمام شد
  یک کیلو: 135,000 تومان


  ساکارز: 3.5

  بلال زارع از جوان ترین زنبورداران هانیلی است. او متولد سال ۱۳۷۰ است و مدرک فوق لیسانس تغذیه دام از دانشگاه تبریز دارد.
  او بر پایه‌ی تحصیلات مرتبط در حوزه علوم دامی و با راهنمایی و نظارت دکترجانمحمدی از اساتید گروه علوم دامی دانشگاه تبریز از سال ۱۳۸۹ فعالیت زنبورداری را در یکی از روستاهای شهرستان ورزقان در استان آذربایجان شرقی شروع کرده است. وی بنا به توصیه استاد خود حساسیت زیادی بر روی تولید عسل با کیفیت برای به دست آوردن اعتماد مشتری دارد. همین امر در کنار فعالیت حرفه‌ای و آکادمیک او باعث شده او مشتریان دائمی زیادی از بین اساتید دانشگاه داشته باشد.
  آقای زارع در حال حاضر ۱۲۰ کلنی زنبور عسل از نژاد قفقازی در شهرستان ورزقان دارد. منطقه ورزقان جزء مناطق بکر و طبیعی از نظر محیط زیست است و به علت غنی بودن کوه‌های اطراف این منطقه از گیاهان دارویی خودرو (نزدیک به ۴۰ نوع گیاه دارویی)، عسل آن یکی از بهترین عسل‌های منطقه آذربایجان است.
  بلال زارع می‌گوید همواره هدفش را جلب رضایت مشتری و تولید عسل بکر و طبیعی و فاقد هر گونه دارو یا پسماند مواد شیمیایی قرار داده است.
  برداشت سالانه عسل آقای زارع یک بار در مرداد ماه انجام می‌شود و متوسط مقدار تولیدی زنبورهای عسل او برای هر کلنی ۷ کیلوگرم است.
  داروهای مورد استفاده آقای زارع جهت جلوگیری از کنه واروا، اسید فرمیک و اگزالیک هستند که جزء داروهای طبیعی و بدون پسماند شیمیایی در داخل عسل به شمار می‌روند.